Metsamaa pärimustalu
on Kihnu saarel Rootsikülas asuv traditsiooniline talukompleks.

Meil saab pidada laagreid, seminare, sünnipäevi, külapidusid ja palju muud! Metsamaa talu uksed on avatud nii kihnlastele kui ka mandriinimestele. Talukompleksi kuuluvad renoveeritud talumaja, väljaköök-suitsusaun, ait ja vastvalminud ruumikas abihoone.

Traditsioonilise planeeringuga peamajas on I korrusel tuba, tagumisest kambrist tekitatud kontoriruum, rihalunõ ehk rehealune, ülakorrusel 2 magamistuba. Ühes magamistubadest on õpitubade läbiviimiseks ja külarahva kasutuseks kangasteljed.
See maja sobib hästi seminaride ja õpitubade ning filmi- ja tantsuõhtute läbiviimiseks, samuti tähtpäevade pidamiseks. Tuba mahutab istuma umbes 25-30 inimest, rihalunõ kuni 60 inimest. Kasutada saab projektorit ja lina, televiisorit ja suurt kõlarit.
Majutada saab selles majas hetkel mugavalt 13 inimest ühes suures magamistoas, vajadusel saab tekitada lisakohti.

Abihoones asub köök ja kohvikuruum, WC-d ja dusiruumid, teisel korrusel kaks suurt magamistuba, mis majutavad 20 inimest.

Aidas on väljapanek tööriistadest, riidekirstudest ja talu tarbeesemetest. Suvisel ajal on aidatoas ka 2 sängi, kus saab traditsioonilisel viisil ööbida.

 

Metsamaal on üks vähestest järelejäänud väljaköök-suitsusaunadest Kihnus. Saunasoovist teatage palun vähemalt ööpäev ette, siis jõuab sauna kuumaks kütta.


Taluõues on piisavalt ruumi korraliku tantsu- või pulmapeo, spordivõistluste või kasvõi teatrietenduse jaoks.


Kõiki ruume on võimalik oma üritusteks, laagriteks ja tähtpäevadeks rentida. Tingimused ja hinnakiri SIIN

UNESCO pärimuskultuuri meistriteos – Kihnu Kultuuriruum!

Kihnu Kultuuriruum SA
Metsamaa, Rootsiküla Kihnu vald Pärnumaa 88004
telefon +372 513 4555 / kultuuriruum [at] kihnu.ee
a/a EE151010220026854013 (SEB)

Tuhat tänu meile ja meiega kaasa mõtlemast!

“See veebileht väljendab autori vaateid. Programmi korraldusasutus ei ole vastutav selle eest, kuidas seda infot võidakse kasutada.”